Zimní zahrady a zastřešení heroal

Zimní zahrady a zastřešení heroal

Zimní zahrady, zastřešení teras a přístřešky pro auta jsou nyní konečně dostupné. Se zimními zahradami, zastřešením teras a přístřešky pro auta od společnosti heroal. Přesvědčete se sami.

Více informací o akci

Články

15.01.2015

Profesionální montáž

Jednání se zákazníkem u nás s nákupem produktu nekončí. Jednou z nejdůležitějších věcí na cestě ke spokojenosti je montáž oken a dveří, jejichž správnost umocňuje kvalitu oken.

15.01.2015

Rosení skel

Rosení oken souvisí s vlhkostí vzduchu v interiéru a rozdílnými teplotami na vnitřní a vnější straně oken. Vlhkost, která se sráží na okně, je projevem fyzikálních zákonů.

18.02.2015

Povrchová úprava

Mimořádná odolnost proti nepřízni počasí, nebo anglicky highly weather resistent, to je synonymum systému hwr, který reprezentuje v současnosti nejvyšší světový standard

18.02.2015

Skryté kování

Okna i dveře bez viditelných pantů, to je dnešní trend, který vám firma Altops nabízí u hliníkových oken bez příplatku.Řešení bez viditelných pantů podtrhuje čisté linie oken heroal.

08.10.2015

heroal

Relaxace a komfortní bydlení za každého počasí, Zimní zahrady, zastřešení teras a přístřešky pro auta zvyšují kvalitu života ve vašem domově. Sedíte chráněni jako uvnitř, ale přece snídáte venku na čerstvém vzduchu.

20.10.2015

Zimní zahrady a zastřešení heroal

Ať si pro své zastřešení přejete jakékoliv stylové zaměření a jakoukoliv barvu – s hliníkovým systémem společnosti heroal si vždy zajistíte nejvyšší kvalitu.


Archiv aktualit

Naši pracovníci jsou pod stálým dohledem mateřské firmy a absolvují certifikovaná školení. Nákupem oken od výrobce se stabilním postavením na trhu, dostáváte záruku kvalitního servisu a dodržení garančních podmínek po celou dobu životnosti oken.

Proč se obrátit na společnost ALTOPS

Výrobky firmy Slovaktual dodávané brněnskou firmou ALTOPS s.r.o. Vás budou nejen  chránit, splní náročné tepelně-izolační požadavky a svou trvanlivostí eliminují riziko předčasné  výměny nekvalitního produktu, která je nejen  časově a technicky náročná,  ale i finančně nákladná.