Zimní zahrady a zastřešení heroal

Zimní zahrady a zastřešení heroal

Zimní zahrady, zastřešení teras a přístřešky pro auta jsou nyní konečně dostupné. Se zimními zahradami, zastřešením teras a přístřešky pro auta od společnosti heroal. Přesvědčete se sami.

Více informací o akci

Články

16.01.2015

Výroba plastových oken Slovaktual

Společnost SLOVAKTUAL byla založena v roce 1990 jako montážní firma. V prvních letech existence firma SLOVAKTUAL prováděla montáž plastových výrobků

15.01.2015

Profesionální montáž

Jednání se zákazníkem u nás s nákupem produktu nekončí. Jednou z nejdůležitějších věcí na cestě ke spokojenosti je montáž oken a dveří, jejichž správnost umocňuje kvalitu oken.

15.01.2015

Rosení skel

Rosení oken souvisí s vlhkostí vzduchu v interiéru a rozdílnými teplotami na vnitřní a vnější straně oken. Vlhkost, která se sráží na okně, je projevem fyzikálních zákonů.

16.01.2015

Základní údržba

Na plastové okno jako součást stavebního dílu jsou kladeny vysoké technické požadavky. Kromě důležité údržby kování oken musíte průběžně kontrolovat povrch okenních rámů a křídel.

08.04.2015

Pozor na termální šok

Na serveru Bydlení.iDNES.cz vyšel velice zajímavý článek" "Termální šok zničí skleněnou desku v kuchyni i francouzské okno", týkající se problematiky výběru správného typu skla.

24.07.2015

Skla se solárními zisky

Moderní plastová okna společnosti SLOVAKTUAL hrají v oblasti úspory energií stále důležitější roli. Nejsou pouze funkční, nebo estetickou součástí stavby. Vedle funkcionality a estetiky přinášejí i efektivitu.


Archiv aktualit

Naši pracovníci jsou pod stálým dohledem mateřské firmy a absolvují certifikovaná školení. Nákupem oken od výrobce se stabilním postavením na trhu, dostáváte záruku kvalitního servisu a dodržení garančních podmínek po celou dobu životnosti oken.

Proč se obrátit na společnost ALTOPS

Výrobky firmy Slovaktual dodávané brněnskou firmou ALTOPS s.r.o. Vás budou nejen  chránit, splní náročné tepelně-izolační požadavky a svou trvanlivostí eliminují riziko předčasné  výměny nekvalitního produktu, která je nejen  časově a technicky náročná,  ale i finančně nákladná.