Zimní zahrady a zastřešení heroal

Zimní zahrady a zastřešení heroal

Zimní zahrady, zastřešení teras a přístřešky pro auta jsou nyní konečně dostupné. Se zimními zahradami, zastřešením teras a přístřešky pro auta od společnosti heroal. Přesvědčete se sami.

Více informací o akci

Články

15.01.2015

Profesionální montáž

Jednání se zákazníkem u nás s nákupem produktu nekončí. Jednou z nejdůležitějších věcí na cestě ke spokojenosti je montáž oken a dveří, jejichž správnost umocňuje kvalitu oken.

15.01.2015

Rosení skel

Rosení oken souvisí s vlhkostí vzduchu v interiéru a rozdílnými teplotami na vnitřní a vnější straně oken. Vlhkost, která se sráží na okně, je projevem fyzikálních zákonů.

16.01.2015

Základní údržba

Na plastové okno jako součást stavebního dílu jsou kladeny vysoké technické požadavky. Kromě důležité údržby kování oken musíte průběžně kontrolovat povrch okenních rámů a křídel.

24.07.2015

Skla se solárními zisky

Moderní plastová okna společnosti SLOVAKTUAL hrají v oblasti úspory energií stále důležitější roli. Nejsou pouze funkční, nebo estetickou součástí stavby. Vedle funkcionality a estetiky přinášejí i efektivitu.

07.12.2015

Zabezpečte svůj dům

Okno a francouzské dveře jsou z hlediska bezpečnosti nejzranitelnější součástí stavby. Jak je vybírat, abyste nezvaným návštěvníkům co nejvíce ztížili proniknutí do domu, radí František Ivaška ze společnosti Slovaktual, která vyrábí plastová a hliníková okna.


Archiv aktualit

Naši pracovníci jsou pod stálým dohledem mateřské firmy a absolvují certifikovaná školení. Nákupem oken od výrobce se stabilním postavením na trhu, dostáváte záruku kvalitního servisu a dodržení garančních podmínek po celou dobu životnosti oken.

Proč se obrátit na společnost ALTOPS

Výrobky firmy Slovaktual dodávané brněnskou firmou ALTOPS s.r.o. Vás budou nejen  chránit, splní náročné tepelně-izolační požadavky a svou trvanlivostí eliminují riziko předčasné  výměny nekvalitního produktu, která je nejen  časově a technicky náročná,  ale i finančně nákladná.