Zimní zahrady a zastřešení heroal

Zimní zahrady a zastřešení heroal

Zimní zahrady, zastřešení teras a přístřešky pro auta jsou nyní konečně dostupné. Se zimními zahradami, zastřešením teras a přístřešky pro auta od společnosti heroal. Přesvědčete se sami.

Více informací o akci

Články

15.01.2015

Profesionální montáž

Jednání se zákazníkem u nás s nákupem produktu nekončí. Jednou z nejdůležitějších věcí na cestě ke spokojenosti je montáž oken a dveří, jejichž správnost umocňuje kvalitu oken.

18.02.2015

Povrchová úprava

Mimořádná odolnost proti nepřízni počasí, nebo anglicky highly weather resistent, to je synonymum systému hwr, který reprezentuje v současnosti nejvyšší světový standard

08.10.2015

heroal

Relaxace a komfortní bydlení za každého počasí, Zimní zahrady, zastřešení teras a přístřešky pro auta zvyšují kvalitu života ve vašem domově. Sedíte chráněni jako uvnitř, ale přece snídáte venku na čerstvém vzduchu.

20.10.2015

Zimní zahrady a zastřešení heroal

Ať si pro své zastřešení přejete jakékoliv stylové zaměření a jakoukoliv barvu – s hliníkovým systémem společnosti heroal si vždy zajistíte nejvyšší kvalitu.


Archiv aktualit

Naši pracovníci jsou pod stálým dohledem mateřské firmy a absolvují certifikovaná školení. Nákupem oken od výrobce se stabilním postavením na trhu, dostáváte záruku kvalitního servisu a dodržení garančních podmínek po celou dobu životnosti oken.

Proč se obrátit na společnost ALTOPS

Výrobky firmy Slovaktual dodávané brněnskou firmou ALTOPS s.r.o. Vás budou nejen  chránit, splní náročné tepelně-izolační požadavky a svou trvanlivostí eliminují riziko předčasné  výměny nekvalitního produktu, která je nejen  časově a technicky náročná,  ale i finančně nákladná.