Zimní zahrady a zastřešení heroal

Zimní zahrady a zastřešení heroal

Zimní zahrady, zastřešení teras a přístřešky pro auta jsou nyní konečně dostupné. Se zimními zahradami, zastřešením teras a přístřešky pro auta od společnosti heroal. Přesvědčete se sami.

Více informací o akci

Články

15.01.2015

Profesionální montáž

Jednání se zákazníkem u nás s nákupem produktu nekončí. Jednou z nejdůležitějších věcí na cestě ke spokojenosti je montáž oken a dveří, jejichž správnost umocňuje kvalitu oken.

15.01.2015

Rosení skel

Rosení oken souvisí s vlhkostí vzduchu v interiéru a rozdílnými teplotami na vnitřní a vnější straně oken. Vlhkost, která se sráží na okně, je projevem fyzikálních zákonů.

08.04.2015

Pozor na termální šok

Na serveru Bydlení.iDNES.cz vyšel velice zajímavý článek" "Termální šok zničí skleněnou desku v kuchyni i francouzské okno", týkající se problematiky výběru správného typu skla.

11.02.2016

Povrchová úprava eurooken

Povrchová úprava je jedním ze zásadních faktorů, které mají vliv na konečnou kvalitu eurooken. V současnosti se již nemusíte bát náročné údržby eurooken...


Archiv aktualit

Naši pracovníci jsou pod stálým dohledem mateřské firmy a absolvují certifikovaná školení. Nákupem oken od výrobce se stabilním postavením na trhu, dostáváte záruku kvalitního servisu a dodržení garančních podmínek po celou dobu životnosti oken.

Proč se obrátit na společnost ALTOPS

Výrobky firmy Slovaktual dodávané brněnskou firmou ALTOPS s.r.o. Vás budou nejen  chránit, splní náročné tepelně-izolační požadavky a svou trvanlivostí eliminují riziko předčasné  výměny nekvalitního produktu, která je nejen  časově a technicky náročná,  ale i finančně nákladná.